MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

26-12-2016 16:13 Kategori: GENEL

MESPA ÖDÜLE DOYMUYOR

MESPA ÖDÜLE DOYMUYOR
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Mespa Sağlık Malzemeleri San. Tic. A.Ş. Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen ‘’2016 Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni'nde en fazla patent başvurusu yapan firmalar kategorisinde ödül aldı."

Mespa Sağlık Malzemeleri San. Tic. A.Ş. Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen ‘’2016 Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni'nde en fazla patent başvurusu yapan firmalar kategorisinde ödül aldı.

Sağlık alanında ilklerin firması olarak bilinen, Türkiye ve Gaziantep’i uluslararası arenada başarıyla temsil eden, katıldığı  fuarlara damgasını vuran MESPA Sağlık Ürünleri, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen 'Gaziantep’in Yıldızları Ödülleri' töreninde bir ödül daha aldı.

 

En fazla patent başvurusu yapan firmalar kategorisinde ödül alan Mespa Sağlık Malzemeleri San. Tic. A.Ş.'nin ödülünü ise Yönetim Kurulu üyesi Burak Polat Abdülkadir Konukoğlu'nun elinden aldı.

Sağlık alanında başarıdan başarıya koşan MESPA'nın daha önce aldığı ödüller ise şunlar:

1. Mespa Sağlık A.Ş ve Opr. Dr. Ayşe Duman işbirliği ile 2 yıllık bir çalışmanın emeği olan ‘Vertical Dikey Doğum Koltuğu’ Güney Kore’de düzenlenen Dünya Buluş Fuarında Ülkemizi temsil etti. Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile düzenlenen buluş fuarına ülkemizden 3 ürün katıldı ve bunlardan birisi de ‘Vertical Dikey Doğum Koltuğu’ oldu. 15-18 Mayıs 2015 tarihinde Güney Kore’de düzenlenen 8. Kore Uluslararası Dünya Buluş Fuarında ‘’Vertical Dikey Doğum Koltuğu’’ Altın madalyaya layık görülerek firmamızı ve ülkemizi gururlandırdı.

2.GSO Tarafından Özel Sanko Okulları'nda düzenlenen ‘’2015 Gaziantep’in Yıldızları’’ ödül Töreninde  firmamız MESPA SAĞLIK A.Ş üç ayrı kategoride ödül aldı. Daha önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde TEPAV ve AllWorld NetWork işbirliğinde yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasına girerek Gaziantep’i onurlandıran firmamız Mespa Sağlık A.Ş bu defa kendi şehrinde ödüllendirildi. TÜBİTAK destekli Fonksiyonel Doğumu Kolaylaştıran Doğum Koltuğu Vertical -  ile Ar-ge ödülü

* En Fazla Faydalı Model başvurusu yaparak - Faydalı Model

* Ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması olarak, gecede 3 ayrı ödüle layık görüldü.

3.3-6 Mart 2016 tarihinde 24 ülkeden 324 katılımcı ile gerçekleştirilen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda sergilenen VERTICAL Dikey Doğum Koltuğu iki ödül birden alarak geceye damga vurdu. 5 Mart 2016 akşamı İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen ödül töreninde Mespa A.Ş. doğumda devrim niteliği taşıyan buluşu VERTICAL ile Altın Madalya’ya layık görüldü. 

Bir ödül de Londra merkezli Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA) tarafından verilen VERTICAL “En İyi Yerli Buluş” ünvanını kazandı.

4.08.04.2016 Tarihinde Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliğinde Narkoz Haberin düzenlemiş olduğu 2.Sağlık Ödülleri Töreninde ; MESPA'nın yepyeni ürünü ''Vertical Dikey Doğum Koltuğuna'' Yılın İnovasyon Ödülü verildi.

5. ‘’2016 Gaziantep’in Yıldızları Ödül Töreni'nde en fazla patent başvurusu yapan firmalar kategorisinde alınan ödülEditör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU