MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
20-08-2017 22:14 Kategori: GENEL

Güzelbey: Tuncay'ın ölüsünden çıkarmaya çalıştılar

Güzelbey: Tuncay'ın ölüsünden çıkarmaya çalıştılar
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Asım Güzelbey, Selçuk İplik fabrikasında çıkan yangında feci şekilde yanarak hayatını kaybeden iş adamı Tuncay Kara ile ilgili bazı basın organlarında ortaya atılan iddialar hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. "

Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Asım Güzelbey, Selçuk İplik fabrikasında çıkan yangında feci şekilde yanarak hayatını kaybeden iş adamı Tuncay Kara ile ilgili bazı basın organlarında ortaya atılan iddialar hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Sosyal paylaşım sitesi facebook hesabından isim vermeden Tuncay Kara ve kendisi hakkında ortaya tılan iddiaları sert şekilde eleştiren Güzelbey, çıkan haberlerle ilgili yasal hakkını arayacağını söyledi.  

İşte Asım Güzelbey'in yaklaşık 2 saat önce yaptığı o paylaşım:

"15 Ağustos'ta bünyesinde 1800 işçi çalıştıran, yıllık ihracaatı 60 milyon $ ın üzerinde olan; Gaziantep de bir Fabrikada yangın çıktı. Maalesef Fabrikanın Sahiplerinden olan ve benim de 40 yıllık arkadasım eski ortagım ve Danışmanım Tuncay Kara yangında canverdi. 
Tuncay her secim döneminde benim yanımda idi. Birlikte iyi ve kötü çok zamanımız geçti. Allah Rahmet eylesin
Yangını bahane eden bazı Basın organları "Tuncay ölmedi, fabrikanın arka kapısından kaçıp, Estonia ya arkadası Asım Güzelbey 'in yanına gitti " gibi igrenç senaryolar dizerek; Hayatta iken Tuncay kardesimize olan kin ve kıskançlık hislerini merhum Tuncay'ın ölüsünden çıkarmaya çalıştılar. 
Hatta o gün Gaziantep de olan Estonia Basbakanı Sn Juri Ratas'ın uçagına arka kapıdan benim bindirdigim bile ihbar edildi.
Bu insanları ; vicdanları ile basbasa bırakıyorum. Tabii eger vicdan ve ahlak varsa. 
Bugun Adli Tıptan gelen DNA esleşmesi sonucu Tuncay kardesimin ölümü kesinlesti ve merhum'a ait parçaları saat 12.00 de mezarına yerlestirdik
Adli Tıp raporu gelene kadar sustum. Tabii hukuki haklarımı arayacagım Ama kabahat bunlarda degil. 
Sözüm ona Kolejlerde okumuş bir Gazeteci (!) 
Esas uzuntumüz Bunları besleyip üzerime salan, benim sahte dostlarımda. 
Onlara da Allah'a havale ediyorum"Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU