MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

11-03-2017 16:43 Kategori: GENEL

Gaziantep'te 156 STK 'Evet Platformu' kurdu

Gaziantep'te 156 STK 'Evet Platformu' kurdu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep'te 156 dernek ve vakıf bir araya gelerek 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne destek vermek amacıyla 'Evet Platformu' kurdu. "

Gaziantep'te 156 dernek ve vakıf bir araya gelerek 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne destek vermek amacıyla 'Evet Platformu' kurdu.

Şehitkamil Kültür Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında bir araya gelen 156 dernek ve vakıf yöneticisi, 16 Nisan'da oylanacak olan 'Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne destek vermek için 'Evet Platformu'nu kurduklarını açıkladı. Platform adına basın açıklamasını okuyan Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, Türkiye'nin tarihi bir dönemden geçtiğini belirterek, şunları dedi:

"Büyük ve güçlü bir ülke olma yolunda şanlı ve şerefli bir milletin kararlı yürüyüşünü mazlum coğrafyalar aşkla ve heyecanla izlerken, katığını zalimlikten elde eden güç merkezleri endişeyle izliyor. Büyümemizi, gelişmemizi engelleyen, özgürlüklerimizi kısıtlayan, geleceğimizi çalan, çatışmaları, ayrışmaları körükleyen bir sistemi dönüştürüp daha özgür ve müreffeh bir Türkiye'nin sıçrama tahtası yapmamıza az kaldı inşallah. Biz Gaziantep'te hizmet eden 156 dernek ve vakıf bir araya geldik ve bu kritik süreçte milletimizin lehine olduğuna inandığımız Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine destek vermek amacıyla Gaziantep Evet Platformu'nu kurduk." Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU