MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
06-07-2017 14:05 Kategori: GENEL

Gazianteplilerin yeni mekanı ‘VİP Antep’

Gazianteplilerin yeni mekanı ‘VİP Antep’
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te yeni hizmete giren ve içerisinde spor tesisi, cafe ve restoranı bulunan ‘VİP Antep’ Gazianteplilerin yeni eğlence mekanı olmaya aday gösteriliyor. "

Gaziantep’te yeni hizmete giren ve içerisinde spor tesisi, cafe ve restoranı bulunan ‘VİP Antep’ Gazianteplilerin yeni eğlence mekanı olmaya aday gösteriliyor.

FARKLI CONSEPT İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Gaziantep Üniversitesi karşısındaki tenis kulübünün yerini devralan VİP Antep’in işletmeciliğini, genç iş adamlarından  Hilmi Savcılı ve Fatih Demir yapacak. İçerisinde, Carden Cafe, Vip Kulüp, Sporium ve Florya tesislerinin yer aldığı VİP Antep, yeni bir consept ile Gazianteplilerin hizmetine sunuldu.

HER PAZARTESİ SILA GECESİ

Alkolsüz ve aile ile gidilebilecek ender mekanlardan birisi olan VİP Antep’te her Pazar günü açık büfe kahvaltı, her Pazartesi günü ise bölge illeri ve Gaziantep’in sevilen ekiplerinden Şahsuvar Sıla Gecesi ekibi sahne alacak.

SPOR, YEMEK VE EĞLENCE BİR ARADA

İşletmeciliğini, genç iş adamlarından  Hilmi Savcılı ve Fatih Demir’in hazılardığı VİP Antep,  Farklı bir consept ve yepyeni bir dizayn ile Gazianteplilere hizmet verecek VİP Antep’te çalışanlar da farklı kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Gaziantep’te birçok mekanda bulunmayan birçok hizmetin bir arada sunulduğu VİP Antep’te, hem spor yapma hem cafe hem de restoran imkanı birlikte sunuluyor.

BÖLGEDE İDDİALI

Daha şimdiden Gaziantep ve bölgenin en farklı eğlence mekanı olmaya aday olan VİP Antep, yeni conseptiyle dikkat çekiyor.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU