MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

17-07-2017 12:29 Kategori: GENEL

Gaziantep yargısı tam kadro ‘Demokrasi Nöbeti’nde

Gaziantep yargısı tam kadro ‘Demokrasi Nöbeti’nde
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te, FETÖ/PDY terör örgütünce yapılan hain darbe girişimine yönelik soruşturma ve davaları yürüten yargı camiası, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe tam kadro katıldı. "

Gaziantep’te, FETÖ/PDY terör örgütünce yapılan hain darbe girişimine yönelik soruşturma ve davaları yürüten yargı camiası, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe tam kadro katıldı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen etkinliklere Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Yusuf Kaya, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yüksel Navdar, Adalet Komisyonu Başkanı Emsal Sergen, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Kadir Günüç, Başsavcı Vekilleri Cenk Akın Aksakal, Sami Çete ile çok sayıda Hakim ve Cumhuriyet Savcısı ile yargı çalışanları katıldı.

    FETÖ/PDY terör örgütünün 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı hukuk ve adalet içinde 1 yıldır gece gündüz demeden görev yapan yargı mensubu ve çalışanları, 2 gün boyunca süren etkinliklerde ön saflarda yer aldı. Kentte FETÖ’ye ilişkin soruşturma ve davaları yürüten yargı camiası, Türk bayrakları altında halkla bütünleşerek demokrasinin yanında olduklarını bir kez daha gösterdi. 

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU