MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
20-03-2017 09:53 Kategori: GENEL

Gaziantep-Kilis Tabip Odası’ndan Anka’ya ziyaret

Gaziantep-Kilis Tabip Odası’ndan  Anka’ya ziyaret
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri,14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Özel Gaziantep Anka Hastanesi’ni ziyaret ettiler."

Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri,14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Özel Gaziantep Anka Hastanesi’ni ziyaret ettiler.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynal Abidin Kaplan, Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Uzman Dr. Cengiz Bayram, Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu ve Başhekim Dr.Fırat Dalgıçer  tarafından karşılanan Gaziantep-Kilis Odası Başkanı Dr.Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, hastanede görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarına karanfil takdim ederek ,onların bayramlarını kutladılar.

Hastaya şifa dağıtmak için gece gündüz demeden fedakarca görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarının emeklerinin karşılıksız olduğunu söyleyen Dr. Hamza Ağca, sağlıkta yaşanan şiddet olaylarına da değindi. Doktor ve sağlık çalışanlarının ülke genelinde zaman zaman şiddete maruz kaldığını görmenin üzüntüsünü yaşadıklarını dile getiren Dr. Ağca, sağlıkta şiddet olaylarının artık son bulması gerektiğini belirtti

Hastaneyi gezerek hastane ile ilgili yetkililerden bilgi alan Gaziantep-Kilis Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetim kurulu üyeleri, hastanenin Gaziantep ve bölgeye değer kattığını dile getirdiler.

Dr. Hamza Ağca, Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nin sadece Gaziantep’e değil bölgeye de en iyi hizmeti vereceğine inandığını dile getirerek, böyle güzel bir hastanenin Gaziantep’e kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Kaplan da, Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca ve yönetimine hastaneye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "Gaziantep ve bölge halkının sağlık ihtiyacını karşılayabilecek hekim kadrosu ve teknik altyapıya sahibiz. Kısa süre içinde tanı koyup, tedavileri yapıyoruz ve insanları sağlığına kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU