MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
21-04-2017 12:49 Kategori: GENEL

Çocuklar GAÜN Rektörü Gür’ün koltuğunda

Çocuklar GAÜN Rektörü Gür’ün koltuğunda
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Gaziantep Üniversitesi rektörlük koltuğuna oturan öğrenciler, daha çok spor ve sosyal faaliyet için çalışma yapılmasını istedi. "

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Gaziantep Üniversitesi rektörlük koltuğuna oturan öğrenciler, daha çok spor ve sosyal faaliyet için çalışma yapılmasını istedi.

Rektör Gür’ ü makamında ziyaret ederek kendi yaptıkları sulu boya resimler ve çiçek takdim eden GAÜN Kreş ve Anaokulu öğrencileriyle, Vehbi Diler İlkokul öğrencileri, “Bizi kabul ederek çok mutlu ettiniz” dedi. İstiklal Marşı’nı okuyarak Gür’ü heyecanlandıran  çocuklardan Taha Şirin ve Senanur Korkmaz, öğrencilerin sportif ve sosyal aktivitelerden daha çok yararlanması dileğinde bulundu.

Öğrencilerle tek tek sohbet ederek, onları seven ve büyüyünce hangi mesleği seçeceklerini öğrenen GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’ün, Gaziantep Üniversitesi’nin 52 bin öğrencisi olduğunu açıklaması üzerine şaşkınlıklarını gizleyemeyen çocuklar, ikram edilen meyve sularını keyifle yudumladı. GAÜN Kreş ve Ana Okulu öğrencileri Rektör Gür’e, “Sizi de bizim okulumuza davet ediyoruz. Gelirseniz size hikaye anlatacağız. Hem size kek de yaparız” dedi. Gür de, “Eğer meyveli kek yaparsanız gelirim” diyerek öğrencileri kreşi ziyaret edeceği sözünü verdi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU