MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
23-10-2016 16:10 Kategori: GENEL

Bulancak Belediyesi de 'MST' dedi

Bulancak Belediyesi de 'MST' dedi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Sanko Holding’in iş makinaları sektöründeki şirketi MST İş ve Tarım Makinaları A.Ş tarafından MST markası ile Gaziantep‘te üretilen kazıcı yükleyiciler, özel sektörün yanı sıra, kamu kullanıcılarının da öncelikli tercihi oluyor."

Sanko Holding’in iş makinaları sektöründeki şirketi MST İş ve Tarım Makinaları A.Ş tarafından MST markası ile Gaziantep‘te üretilen kazıcı yükleyiciler, özel sektörün yanı sıra, kamu kullanıcılarının da öncelikli tercihi oluyor.

Giresun’un Bulancak Belediyesi, makina parkını 4 adet MST 644 klas model  kazıcı yükleyici iş makinası ile güçlendirdi. MST kazıcı ve yükleyiciler, Belediye Başkanı Recep Yakar’a, MST Satış Direktörü Harun Arab, Kamu Satışları Müdürü Hakan Saral ve Bölge Satış Müdür Yardımcısı Emre Uzuner’in katıldığı törenle teslim edildi.

Belediye Başkanı Recep Yakar, ilçede uzun yıllar hizmet verecek olan araçların, hizmet sunumunda kendilerine büyük kolaylık sağlayacağını söyledi.

“Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla 4 adet MST kazıcı yükleyiciyi daha makina parkımıza kazandırdık” diyen Yakar, şöyle devam etti:

“Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Bulancak gibi geniş, günden güne gelişen ve büyüyen ilçemizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

SANKO MAKİNA

Sanko Holding, Ekim 2003 tarihinde kazıcı yükleyici üreticisi Mastaş’ı bünyesine katarak iş makinası sektöründe üretici konumuna gelmiştir. Sanko Makina Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen MST marka iş makinaları, MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Gaziantep’teki 42.000 metrekarelik kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerde üretilmektedir.

MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gaziantep tesislerinde, MST markası ile kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörler üretilerek, Sanko çatısı altında ulusal sanayimize önemli değer katılmaktadır. Sanko, teleskopik forklift ve mini ekskavatörde, “ilk ve tek yerli üretim” konumunu sürdürmektedir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU