MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
21-04-2017 10:02 Kategori: GENEL

Basketbol şampiyonluk kupası Gaziantep Kolej Vakfı’nın

Basketbol şampiyonluk kupası Gaziantep Kolej Vakfı’nın
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Şehitkamil Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle ortaklaşa gerçekleştirilen Geleneksel 5. Basketbol Kupasını namağlup ünvanla Gaziantep Kolej Vakfı Minik Erkekler Basketbol takımı kazandı. Şampiyon ekip kupasını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’de aldı."

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Şehitkamil Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle ortaklaşa gerçekleştirilen Geleneksel 5. Basketbol Kupasını namağlup ünvanla Gaziantep Kolej Vakfı Minik Erkekler Basketbol takımı kazandı. Şampiyon ekip kupasını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’de aldı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehitkâmil Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 5. Geleneksel Ortaokullar Arası 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Basketbol Turnuvasına katılan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Minik Erkekler Basketbol takımı na mağlup unvanla şampiyonluğu kucakladı. Şampiyonada ilk maçını Seçkin Koleji karşısında 53-16’lık bir skorla kazanan GKV Özel Ortaokulu Basketbol Takımı ardından Ünler Ortaokulunu 62-23 skorla yenerek turnuvadaki iddiasını ortaya koydu. Yarı finalde M. Zekiye Üstündeki Ortaokuluyla karşılaşarak 63-28 gibi farklı bir skorla finale yükselen GKV Ortaokulu Takımı finalde de Rıfat Kaleoğlu Ortaokulu ile karşılaştı. Çekişmeli ve heyecanlı geçen final maçının 39-36’lık skorla kazananı Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu oldu. 14 okul takımının yarıştığı turnuvada final maçında izleyiciler adeta coşarken çekişmeli geçen maçta zaman zaman nefesler kesildi. Tribünlerde takımlarını ellerindeki Türk bayraklarıyla destekleyen Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerinin heyecanları görmeye değerdi.

Şampiyonlar ödüllerini Başkan Fadıloğlu ve Milli Eğitim Müdürü Mete’den aldı

Şampiyonada birincilik kupasını alan Kolej Vakfı Ortaokulunun ardından 2.Sebiha Rıfat Kaleoğlu Ortaokulu, 3.Mehmet Emin Zekiye Üstünel Ortaokulu ve 4.Özel TED Koleji Ortaokulu oldu. Mahmut Şahinler ve Vedat Oğuzcan’ın antrenörlüğünü yaptığı  GKV Özel Ortaokulu Minik Erkekler Basketbol takımında Eren Bilir, Alperen Özkanlı, Arda Karagülle, Kerem Savaş, Taha Torunoğlu, Baran Aydın, Baran Kaleoğlu, Ali Ayhan, Yüce Hoşcan, Serhat Savrun, Emre Döş, Batın Korkmaz, Orkun Gündoğdu, Burak Özkiraz ve Efe Meriç görev aldı. Şampiyonanın ardından Atatürk Spor salonunda düzenlenen ödül törenine Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan ile çok sayıda sporcu ve davetli katıldı.

Basketbolun 23 Nisan şampiyonları minik GKV’liler

Atatürk Kültür Ve Spor Merkezinde düzenlenen 5. Geleneksel Ortaokullar Arası 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Basketbol Turnuvası ödül töreninde şampiyonluk kupasını kazanan GKV Özel Ortaokulu minik erkekler basketbol takımına kupa ve ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz METE ve Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU vererek şampiyon sporcuları ve okul idarecilerini kutladılar. Sporun eğitimin en önemli parçası olduğunu ifade eden GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan insanlığın ortak dili olarak kabul edilen sporda yarım asırdan fazla bir zamandır GKV Özel Okullarının etkin faaliyetlerde bulunduğu ve öğrencilerine spor yapma alışkanlığı kazandırarak onların bu alanlardaki yeteneklerini keşfedip geliştirmeye yönelik her türlü desteği verdiğini ifade ederek “Böyle anlamlı bir günde kurumlarımıza birincilik kupasını kazandıran öğrencilerimize ve onların eğitiminde önemli roller üstlenen başta okulumuz basketbol antrenörleri Vedat Oğuzcan ve Mahmut Şahinler ile değerli velilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, öğrencilerimizi yürekten kutlarım. İnanıyorum ki bu sporcularımız bundan sonraki süreçte de katıldıkları şampiyonalardan başarıyla çıkacak ve bu başarıların onurunu, gururunu bizlere yaşatacaktır” dedi. Şampiyonluk kupalarını İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz METE ve Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU’ndan alan GKV’li sporcular günün anısına hatıra fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU