MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

08-03-2017 16:50 Kategori: GENEL

Başkan Tahmazoğlu'ndan müjde: Büyük gün 2 Nisan

Başkan Tahmazoğlu'ndan müjde: Büyük gün 2 Nisan
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Şahinbeylilerin beklediği müjdeli haberi katıldığı televizyon programında canlı yayında açıkladı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması amacıyla yapılan Mavikent Konutlarında 5. etap kuralarının 2 Nisan 2017 tarihinde çekileceği müjdesini verdi."

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Şahinbeylilerin beklediği müjdeli haberi katıldığı televizyon programında canlı yayında açıkladı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması amacıyla yapılan Mavikent Konutlarında 5. etap kuralarının 2 Nisan 2017 tarihinde çekileceği müjdesini verdi. Mavikent Konutları 1-2-3 ve 4 etaplarında yaptırdığı evlerle, dar gelirli aileleri konut sahibi yapan Şahinbey Belediyesi, projenin devamı olan Mavikent 5. etap için 32.117 kişi başvuru yapmıştı.

5. ETAP KURA ÇEKİLİŞİ

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması için yaptırılan ve daha önceki 4 etaptan 3000 ailenin yararlandığı projenin 5. etap kura çekilişi 2 Nisan 2017 tarihinde Karataş Şahinbey Spor Salonu'nda sabah saat 09:00’da gerçekleşecek. Noter huzurunda yapılacak kurada bin asil ve bin yedek isim belirlenecek.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 32 bin 723 kişinin başvurduğu Mavikent Konutları 5. etapta kısa süre sonra inşaat çalışmalarının başlayacağını belirterek “Vatandaşlarımızı kira öder gibi ev sahibi yaptık. Şu an orada oturan vatandaşlarımız hallerinden son derece memnun. Dar gelirli vatandaşlarımız için konut yapmaya devam edeceğiz. 2 Nisan 2017 tarihinde Karataş Şahinbey Spor Salonu'nda sabah saat 09:00’da 5. Etap kura çekilişimizi gerçekleştireceğiz. Bu çekiliş sonrasında 1000 vatandaşımız daha ev sahibi olacak." dedi.

 
 
 


Kaynak: Haber Merkezi
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU