MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
13-06-2018 15:36 Kategori: GENEL

İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar...

 İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar...
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Gaziantep'e geliyor. "

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Gaziantep'e geliyor. İnce'nin 18 Haziran Pazartesi günü saat 17:00'de Demokrasi Meydanı'nda düzenleyeceği miting için bazı yollar saat 15:00'dan itibaren araç trafiğine kapatılacak. İşte trafiğe kapatılacak olan o yollar:

- Muammer AKSOY Bulvarı Emniyet üçlü kavşağından kapatılarak araç trafik akımı Eski Havuzlu Kavşak ile Grand Otel Kavşağı istikametine yönlendirilecektir.

- Büyükşehir Belediyesi Işıklı kavşağından kapatılarak trafik akımı Şehit Yusuf ERİN ve Nil Kavşağına yönlendirilecektir.

- Tufan Hamamı Caddesi ile 16 Nolu Cadde kapatılarak trafik akımı Kemal Köker Caddesi İstikametine yönlendirilecektir.

- Kemal KÖKER Caddesi Zabıta Daire Başkanlığı önünden kapatılarak trafik akımı Sacır Sokak İstikametine yönlendirilecektir.

- Hürriyet Caddesi Maarif Köprülü kavşak alt girişi kapatılarak trafik akımı Atatürk Bulvarı ve Suburcu Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

- İstasyon Caddesi - Maarif Kavşağından Suburcu Caddesi ile Atatürk Bulvarı istikametine bağlantı yolu (Maarif  Kavşağı üstü) kapatılacaktır.

- Dayı Ahmet Ağa Sokak kapatılarak trafik akımı yönlendirilmesi, Karagöz Caddesi ile Gaziantep Kalesi İstikametine olacaktır

- Derekenarı Caddesinin Ali Nacar Camii kavşağından Stad Kavşağı istikametine kapatılarak trafik akımı Kepkep sokak istikametine yönlendirilecektir.

- İstasyon Caddesi Eski Müze kavşağından kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi ve Köprü Sokak istikametine yönlendirilecektir.

- Muammer AKSOY Bulvarı ile 36016 Sokak kesişimi kapatılarak trafik akımı Kamil Ocak Caddesi İstikametine yönlendirilecektir.

- Sebahat Göğüş Caddesi ile Muammer Aksoy Bulvarı kesişimi kapatılarak trafik akımı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü istikametine yönlendirilecektir.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ
gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU