MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
14-03-2017 10:30 Kategori: EKONOMİ

Gücümüzü birleştirirsek kazanan bölge olur

Gücümüzü birleştirirsek kazanan bölge olur
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Kırıkhan Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Cesur ve beraberlerindeki heyet Gaziantep Ticaret Odasını ziyaret etti."

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Kırıkhan Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Cesur ve beraberlerindeki heyet Gaziantep Ticaret Odasını ziyaret etti.

GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Yönetim Kuruluna başarı dileklerinde bulunan heyet, ziyaretinde bölge için güç birliğinin önemine değinildi. GTO önderliğinde oluşturulan Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformunun önemine değinen GTO Başkanı Hıdıroğlu, bölge odaları olarak güç birliği yaparsak kazananın bölge olacağını söyledi.

Hıdıroğlu, “Biz sorun değil, çözüm üreten taraf olmalıyız. Üretmek de vatanseverliktir. Vatanımız için çalışmak, üretmek, değer yaratmak zorundayız. Sorunlarımızın çözümlerinde de güç birliği yapmalıyız” dedi.

Bölgenin sıkıntılarının da kültürünün de ortak olduğuna değinen Antakya TSO Başkanı Hikmet Çinçin de Gaziantep’in gücüne değinerek, “Bölge illeri olarak birçok ortak noktamız var. Yaşadığımız sıkıntılar da kültürel değerlerimiz de ortak. Birlikte hareket edersek sorunla çözüm üretmek çok daha kolay olacaktır. Bu bağlamda GTO önderliğinde kurduğumuz güç birliği platformunu çok önemsiyoruz” dedi.

Hataylı 55 Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yapan firmanın bir araya gelerek oluşturduğu Hatay RoRo A.Ş.’nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Reyhanlı TO Başkanı Necmettin Zaroğlu ve Kırıkhan TO Başkanı Halil İbrahim Cesur da Gaziantepli ihracatçılara uluslararası taşımacılıkta desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU