MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

25-10-2016 11:23 Kategori: EKONOMİ

GTO, Duesseldorf “K 2016 Plastik ve Kauçuk Fuarı”na katıldı

GTO, Duesseldorf “K 2016 Plastik ve Kauçuk Fuarı”na katıldı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Almanya’nın Duesseldorf kentinde düzenlenen “K 2016 Plastik ve Kauçuk Fuarı”na iş gezisi düzenledi. "

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Almanya’nın Duesseldorf kentinde düzenlenen “K 2016 Plastik ve Kauçuk Fuarı”na iş gezisi düzenledi. 

KOSGEB destekli gerçekleştirilen ziyarete 15 firma temsilcisi katıldı. Plastik ve kauçuk sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan ve üç yılda bir düzenlenen fuara, 100’e yakın ülkeden 3 binin üzerinde stant katılımcısıyla 100’ün üzerinde ülkeden 250 binin üzerinde ziyaretçi iştirak etti.

Gaziantep’in üretiminde, plastik mamul imalatından kimya sanayine, ambalajdan inşaata ve tıp teknolojilerine kadar birçok sektöre girdi sağlayan üreticilerin buluştuğu fuara katılan sektör temsilcileri, ikili iş görüşmelerinde de yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yakaladı.

GTO yönetim kurulu üyeleri Mustafa Bozgeyik ve Ömer Faruk Öztekin başkanlığındaki heyet, KOSGEB ve Avrupa İşletmeler Ağı ortaklığında organize edilen ikili iş görüşmelerine ve Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD) heyetiyle düzenlenen görüşmelerine de katıldı.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU