MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

10-02-2017 12:19 Kategori: EKONOMİ

GTB’DEN DUBAİ GULFOOD FUARINA ÇIKARMA

GTB’DEN DUBAİ GULFOOD FUARINA ÇIKARMA
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenecek olan ‘GULFOOD 2017 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na, 57 girişimci üyesiyle birlikte katılım gösterecek. GTB heyeti, Dubai’de fuar süresince uluslararası ticari işbirlikleri sağlamak amacıyla çeşitli inceleme ve temaslarda bulunacak."

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenecek olan ‘GULFOOD 2017 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na, 57 girişimci üyesiyle birlikte katılım gösterecek. GTB heyeti, Dubai’de fuar süresince uluslararası ticari işbirlikleri sağlamak amacıyla çeşitli inceleme ve temaslarda bulunacak.

Dubai GULFOOD 2017 Fuarına, üyeleriyle birlikte büyük bir katılım gerçekleştireceklerini açıklayan GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, küresel gıda endüstrisinin yeryüzündeki en önemli buluşma noktalarından biri olan GULFOOD fuarının uluslararası iş bağlantıları kurmak isteyen üyeleri için son derece verimli bir iş gezisi olanağı sunacağını söyledi.

Tiryakioğlu, Dubai’de, 26 Şubat -02 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara, KOSGEB desteğiyle ve Ekonomi Bakanlığı  Baharat ve Bulgur-Bakliyat sektör grubu UR-GE projelerinde yer alan üyelerinin katılım göstereceğini ifade etti.

Gaziantep’ten 19 firmanın stant açacağı fuara 87 ülkeden binlerce gıda markasının katılım sağlamasının beklendiğini kaydeden Tiryakioğlu, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Dubai GULFOOD 2017  fuarına Baharat, Bulgur-Bakliyat sektör grubu UR-GE projelerimizden 36,  KOSGEB yurt dışı iş gezisi desteği kapsamında da  21 üyemiz olmak üzere  toplam 57 kişilik bir heyetle çıkarma yapacağız. Borsamız heyeti burada fuar ziyareti ve firma görüşmelerinin yanı sıra Dubai Ticaret Odası’nın düzenleyeceği toplantıya da katılım gösterecek. İkili görüşmeler yapacak olan üyelerimiz gıda ve içecek endüstrisi hakkında da bilgiler alacak. Ayrıca Dubai Türk İş Konseyi ile de bir araya gelecek olan üyelerimiz kentteki iş fırsatları hakkında görüşmeler yaparak, bölgenin gıda pazarı ile ilgili toptancı ziyaretleri gerçekleştirecekler ”dedi.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU