MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...
25-04-2017 11:29 Kategori: EKONOMİ

Gaziantep inşaat sektörünün parlayan yıldızı 'Zarif Yapı'

Gaziantep inşaat sektörünün parlayan yıldızı 'Zarif Yapı'
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Zarif Yapı Mimarlık Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Abacı, inşaat sektöründe kısa zamanda önemli mesafe kat ederek Gaziantep’in önemli firmaları arasına girmeyi başardı."

Zarif Yapı Mimarlık Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Abacı, inşaat sektöründe kısa zamanda önemli mesafe kat ederek Gaziantep’in önemli firmaları arasına girmeyi başardı.

Çeşitli sektörlerde önemli çalışmalara imza atan ve 2007 yılında inşaat sektörüne adım atan Mustafa Abacı, Zarif Yapı ile Gaziantep’in aranan firmalarından birisi oldu. Abacı, Zarif Yapı’nın şirket hikâyesini şöyle anlattı:

YAŞAM BOYU HUZUR VE KALİTE

“1972 Gaziantep doğumluyum. Öğrenim hayatımı bitirdikten sonra 15 yıl tekstil ve triko sektöründe çalıştım. 1996 yılında konfeksiyon ve tekstil makinelerinin bayilik ve servis yedek parça alım satımıyla uğraştım. 2007 yılında inşaat sektörüne girerek Zarif Yapı&Mimarlık şirketini kurdum. Zarif Yapı Mimarlık Ltd. Şti. şehrimizin en çok tercih edilen bölgelerinde çeşitli projelere imza atmıştır. Bunlardan bazıları Kolejtepe, Güneykent, Karataş, Akkent, Çağdaş ve Kızılhisar Mahallelerinde halkımızın hizmetine sunulmuştur. Zarif Yapı & Mimarlık şirketi olarak halkımızın her kitlesine hitap eden, uygun ödeme fırsatlarıyla yaşam boyu huzur ve kaliteyi bir arada sunmayı hedeflemiş olup bu doğrultuda özveri ile çalışmıştır. Bu özverili çalışma ile halkımızın beğenilerini ve güvenini kazanmıştır. Zarif Yapı mimarlık şirketi, Kalite ve estetiği bir arada buluşturan projelerinde siz değerli halkımıza ev ve dükkan alma kolaylığı sunup, hayallerinizi inşa etmeye devam etmiş, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir” dedi.

BEYLERBEYİ VE İBRAHİMLİ’DE LÜKS DAİRELER

İnşaat sektöründe kısa zamanda önemli işlere imza attıklarını belirten Abacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şu anda çeşitli bölgelerde yeni projelere başlamış, halkımızın istekleri doğrultusunda Beylerbeyi’nde 2+1 Zarif Sitesi 3 Bloktan oluşan 141 daireye başlamış ve İbrahimli Bölgesinde (Metro arkası) 4+1 - 40 Daire ve 5+1 - 24 Daireden oluşan 3 Blok Ultra lüks dairelerin yapımına başlanmıştır. Bu arada Zarif Yapı olarak bizlere ilgi ve güveniyle desteğini eksik etmeyen halkımıza şimdiden teşekkürü ve minnetini belirtmeyi görev kabul etmiştir. Yaşam boyu huzur ve kalite ile yuvanızı kurmanızı kendisine görev saymıştır.

FELSEFEMİZ KALİTE

Zarif Yapı&Mimarlık olarak faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe kalite felsefesini benimsemiş olup; alanındaki her türlü gelişmeyi takip eden ve seri bir şekilde uygulayan, sektöründeki güvenirliliğinin vermiş olduğu güç ve bünyesindeki inanç ile aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini de aşarak, faaliyet gösterilen alanda, ülke standartlarında hizmetleri ile daima kaliteyi üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir. Kazanmış olduğu başarıları ulusal arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmaktır.

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

10 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleriyle ve yatırımcı kimliğiyle büyümeye devam etmektir. Alanında öncü olmak ve farklılık oluşturacak ilkeleri ve  politikayı uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektir. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği alanın ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir firma olarak yer edinmeyi sağlamaktır.

TERCİH EDİLEN MARKA OLDUK

Zarif Yapı & Mimarlığın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat ve mimarlık sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Şirketimizin gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanımlara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal gelişimi fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

 Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU