MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

10-08-2017 10:42 Kategori: EKONOMİ

GTO'dan oda üyelerine yönelik iş gezisi

 GTO'dan oda üyelerine yönelik iş gezisi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilecek ”2017 Anuga Uluslararası Gıda Fuarı” ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliğinde gerçekleştirilecek ”The BIG 5 Dubai Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarına” Oda üyelerine yönelik ziyaret ve iş gezisi organizasyonu düzenliyor."

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Almanya’nın Köln kentinde gerçekleştirilecek ”2017 Anuga Uluslararası Gıda Fuarı” ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliğinde gerçekleştirilecek ”The BIG 5 Dubai Uluslarası Yapı ve İnşaat Fuarına” Oda üyelerine yönelik ziyaret ve iş gezisi organizasyonu düzenliyor.

GTO’dan iş gezilerine ilişkin yapılan açıklamada, Fuarların gıda ve inşaat sektörlerinde dünyanın en önemli organizasyonları olduğu belirtilerek şu bilgilere yer verildi:

İki yılda bir Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen ANUGA GIDA Fuarı, bu yıl 7-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ortadoğu’nun en büyük Yapı ve İnşaat fuarı olan THE BIG 5 DUBAİ ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT” Fuarı ise 25-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oda olarak sözkonusu sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizin katılımı için her iki Fuara KOSGEB destekli ziyaret ve inceleme gezisi düzenliyoruz.

Üyelerimizin sektörlerindeki yenilikleri yerinde takip etmeleri ve Gaziantep’in tanıtımı açısından büyük önem arz eden ANUGA Gıda ve THE BIG 5 DUBAİ ULUSLARARASI YAPI VE İNŞAAT Fuarına katılmak isteyen sektör firmaları, KOSGEB Yurt Dışı Gezisi Desteğinden yararlanabilecekler. KOSGEB onayı alan katılımcı firmaların konaklama, ulaşım ve fuara girişi ücretlerinin toplam 3.000 TL'lik kısmı KOSGEB tarafından karşılanacak.

Fuar Ziyareti ve İş Gezisi programına katılmak isteyen firmalar için kontenjan sınırı olduğu için  katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Programa katılmak ve bilgi almak isteyen üyelerin web sitemizden “www.gto.org.tr” ve 0342 220 30 30 (Dahili: 302-325) nolu telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirler.Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU