MEMOHABERİ TAKİP ET
Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

28-06-2017 09:06 Kategori: GENEL

Cizreliler bayramlaşma için buluştu

Cizreliler bayramlaşma için buluştu
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Gaziantep’te faaliyet gösteren ve birçok sosyal sorumluluk projesiyle gündeme gelen Cizreliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde Cizreliler bir araya gelerek bayramlaştı."

Gaziantep’te faaliyet gösteren ve birçok sosyal sorumluluk projesiyle gündeme gelen Cizreliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenen bayramlaşma töreninde Cizreliler bir araya gelerek bayramlaştı.

Cizreliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği lokalinde düzenlenen bayramlaşma törenine Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu, Acarsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Acar’ın yanı sıra çok sayıda Cizreli sanayici ve iş adamı katıldı. Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu dernek olarak gerçekleştirilen hizmetlerin önemine değinerek kısa bir süre önce başkanlık görevinden ayrılan Mehmet Sümer’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına bir plaket verdi. Cizreliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği eski Başkanı Mehmet Sümer’de görev yaptığı süre içerisinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgi vererek yeni başkan Avukat Erdal Geçit ve ekibine başarılar diledi. Ramazan ayının fazileti ve bayramların öneminin de anlatıldığı bayramlaşma törenine Gaziantep’te yaşayan binlerce Cizreli katıldı. Cizreliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdal Geçit yürütülen projelerin yanı sıra özellikle eğitim, kültür ve sanat alanında ki çalışmaları da destekleyeceklerini ifade ederek törene katılan Cizrelilerin bayramını kutladı. Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GENEL HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU