MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...

NCR Hospital 8 Mart

19-12-2016 21:18 Kategori: ASAYİŞ

Rus Büyükelçiye silahlı saldırı düzenleyen ölü ele geçirildi

Rus Büyükelçiye silahlı saldırı düzenleyen ölü ele geçirildi
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov, Ankara'da katıldığı bir resim sergisinde görügü tanıkladrının ifadesbine göre polis kimliği göstererek içeri giren bir kişinin silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Saldırgan ise Özel Harekat ekibinin düzenlediği operasyonla çıkan çatışma sonucu ölü olarak ele geçirildi. "

Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov, Ankara'da katıldığı bir resim sergisinde görügü tanıkladrının ifadesbine göre polis kimliği göstererek içeri giren bir kişinin silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Saldırgan ise Özel Harekat ekibinin düzenlediği operasyonla çıkan çatışma sonucu ölü olarak ele geçirildi. 

SALDIRGAN ÇATIŞMADA ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ

Kısa süre sonra sanat merkezinden silah sesleri duyuldu. Teslim olmayan saldırganın özel harekat görevlileriyle çatıştığı öğrenildi. Kısa süreli çatışmanın ardından saldırgan ölü olarak ele geçirildi. Bunun ardından içeriye alınan sağlık ekibi tarafından Rus Büyükelçi Andrey Karlov çıkarıldı. Saldırıdan ancak 30-40 dakika sonra ambulansla Güven Hastanesi'ne kaldırılan Karlov'a doktorlar müdahale edebildi. Doktorların kalp masajı yaptığı görülen Büyükelçi Karlov, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Polis olayla ilgili saldırganın kimliğinin belirlenip, bağlantılı olduğu kişi yada kişileri yakalamak için çalışma başlattı.Kaynak: DHA
Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Kahve Molası

Ekselans Dik

AKORT

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU