MEMOHABERİ TAKİP ET

memo

Bugun...
30-06-2017 17:19 Kategori: ASAYİŞ

Öz İş Sendikası'ndan bıçaklı saldırıya sert tepki

Öz İş Sendikası'ndan bıçaklı saldırıya sert tepki
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Öz İş Sendikası Gaziantep İl Başkanı Ömer Faruk Albayrak, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde özel güvenlik görevlisi Servet Sayın'a yapılan bıçaklı saldırıyı kınadı."

Öz İş Sendikası Gaziantep İl Başkanı Ömer Faruk Albayrak, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde özel güvenlik görevlisi Servet Sayın'a yapılan bıçaklı saldırıyı kınadı.

Saldırıya sert tepki gösteren ve takipçisi olacaklarını belirten Öz İş Sendikası Gaziantep İl Başkanı Ömer Faruk Albayrak, şu ifadeleri kullandı:

"Dr. Ersin Arslan Hastanesi'nde sendika üyemiz özel güvenlik görevlisi Servet Sayın arkadaşımıza yapılan saldırıyı kınıyor ve bu olayın adli takipçisi olduğumuzu öz-iş sendikası olarak bildiriyoruz. Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde çalışan tüm özel güvenlik arkadaşlarımızın daima bu sorunlarla karşı karşıya kaldığı ve bu sorunların derhal gerekli merciler tarafından çözüme kavuşturulmasını istiyoruz. Bir noktada artık yeter diyoruz. Özel Güvenlik teşkilatı olarak çekmiş olduğumuz tüm sıkıntılarımızın biran önce huzura erecek bir seviyeye gelmesini istiyorum ve talep ediyoruz. Öz İş Sendikası Gaziantep İl Başkanlığı olarak bu olayla beraber gidebilecek en yüksek mercilere gidilecek ve bu konuda dahil diğer konular yazılı ve sözlü olarak iletilecektir. Son kez üyemiz Servet Sayın'a geçmiş olsun diler sendika olarak üyemizin arkasında dimdik duracağız."

 


Editör: Haber Merkezi
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

Muhittinoğlu

gazete manşetleri MemoNews
Memo News 1.Sayı

Memo News 2.Sayı

Memo News 3.Sayı

Memo News 4.Sayı

Kahve Molası

AKORT GAYRİMENKUL

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU